Our Rooms

Čia smulkiau susipažinsite su mūsų apartamentais..

Virtuvė
Virtuvė

Skaityti daugiau.... Kaitlentė, orkaitė, indaplovė, šaldytuvas, skalbimo mašina, mikrobangų krosnelė, lėkštės, stiklinės, puodeliai, puodai, keptuvė, stalo įrankiai.

Salė
Salė

Skaityti daugiau.... 30 kvadratų plotas šokiams, garso ir vaizdo aparatūra

SPA zona
SPA zona

Skaityti daugiau.... Suomiška pirtis su permatomu berėmiu stiklu ( iš pirties galėsite stebėti besimaudančius Jakuzzi'yje ar tiesiog žiūrėti TV), 6 vietų burbuliuojanti Jakuzzi, šalto vandens kubilas apsipylimui ir atsigaivinimui, 2 dušai ir atskiras tualetas.

Pramogų kambarys
Pramogų kambarys

Skaityti daugiau.... profesionalus 9 pėdų pulo stalas (akmeninė plokštė), profesionalus stalo futbolas (Buffalo)

Rūkykla
Rūkykla

Skaityti daugiau.... Mūsų svečių patogumui apartamentuose sumontuota geros ventiliacijos rūkykla. Norint užtraukti dūmą, nereikės eiti į lauką žvarbų žiemos vakarą.

Extreem kambarys
Extreem kambarys

Skaityti daugiau.... Į šį kambarį pateksite pro autentiškas slėptuvės duris, kurios randasi pramogų kambaryje. Extreem kambarys įrengtas buvusioje ventiliacijos filtrų patalpoje, tai kapsulės stiliaus kambarys, jame paklotas minkštas dvivietis čiužinys, yra TV, reguliuojamas atskiras šildytuvas, elektros lizdai ir gera ventiliacija.

8 vietų poilsio kambarys
8 vietų poilsio kambarys

Skaityti daugiau.... Iš medžio masyvo pagamintos tvirtos lovos su minkštais kokybiškais dviviečiais čiužiniais, ramiam Jūsų poilsiui.

VIP kambarys
VIP kambarys

Skaityti daugiau.... Kokybiško poilsio kambarys. Tai puiki vieta atsiriboti nuo aplinkinio pasaulio. Gera garso izoliacija netrukdys Jūsų ramiam poilsiui. Patogi lova, atskiras tualetas su dušu, TV, oro kondicionierius ir internetas..